of 12

2001

Published on May 2019 | Categories: Documents | Downloads: 38 | Comments: 0
6399 views

Comments

Content

ДҮРСЛЭХ УРЛАГИЙН СУРГУУЛЬ Эцэг/эх/-ийн нэр № Дипломын дугаар Бүртгэлийн дугаар Өөрийн нэр Уран зураг,Зураасан зураг,Уран сийлбэр, Металл урлаг,Чимэглэлийн уран зураг, Хувцас дизайн D210415, D210420, D210300, D219902, D210402, D219921, D219920

С210440, С210442, С210450, С210401, С210441 D200107546 Батбилэг Баттуяа

20 2 49

Даваасамбуу Бөхшандас

D200107547

20 2 50

D200107548

20 2 51

Энхбат Зоригтбаатар

D200107549

20 2 52

Батмөнх Нэргүй

D200107550

20 2 53

Бэгзхүү Нямдаваа

D200107551

20 2 54

Батсүрэн Сүнгээ

D200107552

20 2 55

Төмөрбат Энхбаатар

D200107553

20 2 56

Хүрэлбаатар Батбаатар

D200107554

20 2 57

Март Батзориг

D200107555

20 2 58

Батсүх Батчимэг

D200107556

20 2 59

D200107557

20 2 60

Норовпэлжээ Мөнхбат

D200107558

20 2 61

Нацагдорж Мөнхгэрэл

D200107559

20 2 62

Намжим Нямдаш

D200107560

20 2 63

Магсаржав Хатантуул

D200107561

20 2 64

Энхбат Цолмонбат

D200107562

20 2 65

Гриша Ууганхүү

D200107563

20 2 66

Мижиддорж Энхбаяр

D200107564

20 2 67

Бадарч Билгүүнцэцэг Билгүүнцэцэг

D200107565

20 2 68

Энэбиш Мөнх-Аюуш

D200107566

20 2 69

Дүгэр Нарангэрэл

D200107567

20 2 70

1 2

 Ядамсүрэн Гансүх Гансүх 3 4

5

6 7

8

9 10

11

 Чулуунбаатар  Чулуунбаатар Болор 12

13

14 15

16 17

18

19 20

21

22

Сүх Одончимэг

D200107568

20271

Цэндсүрэн Одончимэг

D200107569

20272

Байды Одцолмон

D200107570

20273

Гомбосүрэн Тэнгис

D200107571

20274

Вандан Цэнд-Аюуш

D200107572

20275

 Чойжоо Батболд

D200107573

20276

Дангаа Батсуурь

D200107574

20277

Хуяг Батжаргал

D200107575

20278

Болд Жавхаа

D200107576

20279

Батзориг Мөрөн

D200107577

20280

Мягмаржав Мөнхбат

D200107578

20281

Одхүү Мягмарсүрэн

D200107579

20282

Жамбал

D200107580

20283

Самбуу Цогоо

D200107581

20284

Лүндэнбат Анхбаяр

D200107582

20285

Очирбат Бат-Амгалан

D200107583

20286

Оюунцэцэг Бат-Амгалан

D200107584

20287

Баярсайхан Батжаргал

D200107585

20288

Сэр –Од Буяндэлгэр

D200107586

20289

Бат -Өлзий Ганхөлөг

D200107587

20290

D200107588

20291

Содном Итгэл

D200107589

20292

Номгон Мөнхбат

D200107590

20293

 Ядмаа Эрдэнэхүү

D200107591

20294

Баяраа Ариунбат

D200107592

20295

Энхбаяр Батзаяа

D200107593

20296

23

24

25 26

27

28 29

30

31 32

34 35

Түвшинжаргал

36 37

38

39 40

41

42 43

 Чүлтэмсүрэн Далайжаргал 44 45

46

47 48

49

Ёндон Баттулга

D200107594

20297

Баярсайхан Баттэнгис

D200107595

20298

Цэнд Ган-Эрдэнэ

D200107596

20299

Ганбат Гантулга

D200107597

20300

Халтар Лхамсүрэн

D200107598

20301

Очирбат Мандах

D200107599

20302

Дорж дэрэм Соѐлмаа

D200107600

20303

Сүхбаатар Энхманлай

D200107601

20304

Дашцэрэн Очир

D200107602

20305

Буян Баярцэцэг

D200107603

20306

Дашбэлэн Мөнхсоѐл

D200107604

20307

Намжилсүрэн Мэндсайхан

D200107605

20308

Цэнд –Аюуш Отгонцэцэг

D200107606

20309

Лхамаа Тунгалаг

D200107607

20310

Амгалан Чулуунцэцэг

D200107608

20311

Дамбий Энхтүвшин

D200107609

20312

Баянмөнх Энхсоѐл

C200107614

201334

Одгэрэл Магнайбаяр

C200107615

201335

Лхасүрэн Энхтүвшин

C200107616

201336

C200107617

201337

Мягмар Бат-Ирээдүй

C200107618

201338

Дорж Жамъяанпүрэв

C200107626

201339

Тунгалаг Уянга

C200107620

201341

C200107621

201342

Батжаргал Эрдэнэцэцэг

C200107622

201343

Болдбаатар Болормаа

C200107623

201344

50

51

52 53

54

55 56

57

58 59

60 61

62 63

64

65 67

68

69

 Чулуунбилэгт Ууганбаяр 70

71 72

73

 Чулуунцэнд Манлайбаатар 74 75

76

Баянжаргал Эрдэнэтуяа

C200107624

201346

Энэбиш Долгион

C200107625

201345

Дипломын дугаар

Бүртгэлийн дугаар

77

78

ХӨГЖМИЙН УРЛАГИЙН СУРГУУЛЬ №

Эцэг/эх/-ийн нэр Өөрийн нэр Дуулах урлаг

1

Базаргүр Амаржаргал

D 200106484

657

2

Ванябаатар Бадамханд

D 200106485

658

3

Борхүү Батболд

D 200106486

659

4

Балжинням Баттөр

D 200106487

660

5

Цэцэгээ Батхуяг

D 200106488

661

6

Маатуу Буянжаргал

D200106489

662

7

Усны Эх Далантай

D 200106490

663

8

Нүрзэд Нямдаваа

D 200106491

664

9

Жамъянсүрэн Иймаа

D 200106492

665

D 200106493

666

10  Чимэд

Түмэндэмбэрэл

11

Хүрэлбат Энхтайван

D 200106494

667

12

Батсүрэн Эрдэнэбулган

D 200106485

668

13

Мижиддорж Анхтуяа

D 200106496

669

14

Төрбат Баттогтох

D 200106497

670

15

Намнансүрэн Сэржмятав

D 200106498

671

16

Мөнхөө Амарсанаа

D 200106527

672

17

Самбуу Аяанаа

D 200106502

673

18

Нармандах Баяртуяа

D 200106503

674

19

Дэлэгням Өнөрбаатар

D 200106504

675

20

Самдан Оюунгэрэл

D 200106505

676

21

Бат-Эрдэнэ Урангоо

D 200106506

677

22  Чулуунбаатар 23

Хүрэлбаатар

Ганхуяг Энхцэцэг

D 200106507

678

D 200106508

679

D 200106499

657

Эстрадын дуу 24  Ядмаа

Атыргуль

25

Смагул Лайла

D 200106500

681

26

Батсүх Жаргалсайхан

D 200106501

682

Хөгжим судлал 27

Буянаа Лхагвагэрэл

D 200106509

683

28

ЖүгдэрТөгсжаргал

D 200106510

684

D 200106511

685

D 200106512

686

29  Чимэдхорлоо

Сундуйсүрэн

Утсан хөгжим 30

Золжаргал Отгон

Төгөлдөр хуур 31

Батсайхан Нандинсувд

D 200106513

687

32

Даваажав Ням-Эрдэнэ

D 200106514

688

33

Буянжаргал Оюунбадрах

D 200106515

689

34

Цэрэндолгор Дэлгэрмаа

D 200106516

690

Ардын хөгжим /Гоцлол хөгжим/ 35

Лувсандорж Амаржаргал

D 200106518

691

36

Оюунбилэг Баттөгс

D 200106517

692

D 200106519

693

37  Чулуунсүх

Жаргалсайхан

38

Агваандорж Жамбалсүрэн

D 200106520

694

39

Буянхишиг Тогтохжаргал

D 200106521

695

40

Бавуудорж Туул

D 200106522

696

D 200106523

697

Ардын хөгжим -дуу хөгжмийн багш 41

Бадам Гэрэлмаа

42

Дамба Дариймаа

РАДИО ТЕЛЕВИЗИЙН СУРГУУЛЬ Эцэг/эх/-ийн нэр № Өөрийн нэр

D 200106524

698

Дипломын дугаар

Бүртгэлийн дугаар

Сэтгүүлч 1

D211100 D20107443

106

D20107446

109

D20107449

112

D20107452

115

D20107454

12

D20107456

119

Сосорбурамын Лхагвасүрэн 2

Базархүүгийн Батгэрэл 3

Энхтайваны Булган 4

Мишигдоржийн Бямбажав 5

Дарьсүрэнгийн Даваажав 6

Жалцавын Жавзансүрэн 7

D20107458

Вашнайн Мөнхтуяа 8

D20107460

123

D20107462

125

D20107463

126

D20107464

127

D20107465

23

Санжидын Наранжамбал 9

Маамын Нэмэхбуян 10

Жамьяангийн Уранбилэг 11

Баярхүүгийн Уранчимэг 12

Нямсүрэнгийн Энхмаа D211300

Найруулагч 13

D20107444

2

D20107447

5

D20107450

113

D20107453

116

D20107455

118

D20107457

120

D20107459

122

D20107461

124

Хүүхээгийн Адьяахүү 14

Вандандоржийн Болорчимэг 15

Самбалхүндэвийн Гэрэлтцолмон 16

Оргодолын Нарангэрэл 17

Доржхандын Дуламсүрэн 18

Гэрэлхүүгийн Одонтуяа 19

Отгоны Цогтбаяр 20

Цэрэнготовын Тунгалаг D212400

Зураглаач

21

D20107445

108

Баярсайханы Баясгалан 22

D20107448

Цэрэннамжилийн Өлзийбаяр 23

D20107451

114

Хоролын Энхбилэг

СОЁЛЫН БОЛОВСРОЛЫН СУРГУУЛЬ Эцэг/эх/-ийн нэр № Дипломын дугаар Өөрийн нэр Дуу хөгжмийн багш 1

Балжмаа Амгалан

2  Чимэдхорлоо

Адилсайхан

Бүртгэлийн дугаар D142110

D200104916

3327

D200104896

3328

3

Буянт Байгалмаа

D200104897

3329

4

Гончигсүрэн Батгэрэл

D200104898

3330

5

Баярсайхан Бурмаа

D200104899

3331

6

Нацагдорж Баттогтох

D200104900

3332

7

Цэрэндулам Булгамаа

D200104901

3333

8

Жамъянжав Гантөмөр

D200104902

3334

9

Мэндбаяр Ганхэрлэн

D200104903

3335

10

Ганбаатар Намжилсүрэн

D200104904

3336

11

Самбуу Оюунчимэг

D200104905

3337

12

Очир Өнөржаргал

D200104906

3338

13

Гансамбуу Пүрэвсүрэн

D200104907

3339

14

Түмэнцогт Түмэнцэцэг

D200104908

3340

15

Зоригт Халиун

D200104909

3341

D200104910

3342

16  Чулуун

Хонгор

17

Отгонбаяр Цэрэнбалжир

D200104911

3343

18

Жадамба Цэрэндолгор

D200104912

3344

19

Мягмар Энхцэцэг

D200104913

3345

20

Халтар Энхжаргал

D200104914

3346

21

Авирмэд Хажидмаа

D200104915

3347

22

Төмөрхуяг Алтанзул

D200104882

3348

23

Авирмэд Азжаргал

D200104884

3349

24

Жамъяндорж Гантуяа

D200104885

3350

25

Цэрэнсодном Ганзориг

D200104886

3351

26

Лхавга Жигдэн

D200104887

3352

27

Ганболд Оюунзул

D200104888

3353

28

Энхамгалан Саранчимэг

D200104889

3354

29

Цолмон Орхонтамир

D200104890

3355

30

Сугар Цэнд-Аюуш

D200104891

3356

31

Цэрэнбалжир Чулуунмөнх

D200104892

3357

32

Батсуурь Энхбаатар

D200104893

3358

33

Жамъяндорж Энхтайван

D200104894

3359

34

Нордов Янжиндулам

D200104895

3360

35

Аюурзана Эрдэнэбаяр

D200104918

3361

Номын сан судлал-Мэдээлэл зүй

D322210

36

Рагчаабазар Анхтуяа

D200104925

3298

37

Гүндмаа байгалмаа

D200104926

3299

38

Даваахүү Мөнхнасан

D200104927

3300

39

Зинамидар Оюунгэрэл

D200104928

3301

40

Содном Уулзахзаяа

D200104929

3302

41

Мөнхбаатар Уянга

D200104930

3303

42

Лхавга Хулан

D200104931

3304

43

Бавуудорж Хунцэцэг

D200104932

3305

44

Батбилэг Энхсайхан

D200104933

3306

45

Волоож Энхтуяа

D200104934

3307

46

Нямдаваа Энхтуяа

D200104935

3308

47

Мягмаржав Саруул

D200104901

3366

Хэвлэлийн эх бэлтгэл-дизайн

D521281

48

Шура Шүрэнцэцэг

D200104936

3309

49

Равдандорж Бямбатөгс

D200104937

3310

50

Ёндондаш Дэлгэрмаа

D200104938

3311

51

Баатар Лхамжав

D200104939

3312

52

Жаргал Хулан

D200104940

3312

53

Алтангэрэл Үржиндэлгэр

D200104941

3314

54

Цэгмэд Тамир

D200104942

3315

55

Гэлэгбалсан Пүрэвхүү

D200104943

3316

56

Балчин Цэрэнлхам

D200104944

3317

57

Гомбо Сугарсүрэн

D200104945

3318

58

Насанбуян Гэрэлтуяа

D200104946

3319

59

Отгондоо Алтанзаяа

D200104947

3320

60

Пүрэвсүрэн Сүхбаатар

D200104948

3321

61

Оюундорж Батаа

D200104949

3322

62

Ширнэн Алтанзул

D200104950

3323

63

Дүгэр Эрдэнэтуяа

D200104951

3324

64

Атарсайхан Ганзориг

D200104924

3325

65

Мижиддорж Ариунзаяа

D2000/5278

3326

Музейн ажлын арга зүйч-Жуулчлал зохион байгуулагч 66

Сэрээнэн Дамдинсүрэн

D200104917

Музейн ажлын арга зүйч-Жуулчлал зохион байгуулагч 67  Чадмаа

Жинчинхүү

Ном санч

C200104955

D322510 3362

С322510 3363

С320400

68

Энхтайван Ууганбаяр

С200104956

3364

69

Монхоорой Ганчимэг СОЁЛ ИРГЭНШЛИЙН СУРГУУЛЬ

С200104954

3365

Дипломын дугаар

Бүртгэлийн дугаар

Эцэг/эх/-ийн нэр Өөрийн нэр



Соёл урлагийн менежемент 1

Баттөмөр Ганхөлөг

D 200106528

761

2

Гантөмөр Ёндонжамц

D 200106529

762

ТАЙЗ ДЭЛГЭЦИЙН УРЛАГИЙН СУРГУУЛЬ Эцэг/эх/-ийн нэр № Дипломын дугаар Өөрийн нэр

Бүртгэлийн дугаар

1

Жүжиглэх урлаг Сэнгэдорж Байгалмаа

D 200106452

625

2

Сувид Баттулга

D 200106453

626

3

Түмэн-Өлзий Бямбатогтох

D 200106454

627

4

Гансүх Нарансолонго

D 200106455

628

5

Мижгээ Жаргалхүү

D 200106456

629

6

Түмэндэлгэр Өөдөс

D 200106457

630

7

Довдон Түвшинтөр

D 200106458

631

8

Дондов Ядамсүрэн

D 200106459

632

9

Санж Чимэддагва

D 200106460

633

10

Базаржав Цэнгэл

D 200106461

634

11

Энх-Амгалан Саранцэцэг

D 200106462

635

D 200106463

636

12  Чойжив

Энхтөрмэнд

13

Хатанбаатар Бат-Ундрал

D 200106464

637

14

Сундуйжав Боргилмаа

D 200106465

638

D 200106466

639

D 200106467

640

15  Чоймбол 16

Болд

Билэгт Гантулга

17

Доржзагпал Гантулга

D 200106468

641

18

Дашсамбуу Лхагва

D 200106469

642

19

Балдансамбуу Майнсарнай

D 200106470

643

20

Мондоон Мягмар

D 200106471

644

21

Батмөнх Нарантуяа

D 200106472

645

22

Ренчин Нацагдоо

D 200106473

646

23

Дариймаа Оюунтуул

D 200106474

647

24

Бадамсамбуу Отгонцэцэг

D 200106475

648

25

Александр Төгсбаяр

D 200106476

649

26

Баасанжав Энхгэрэл

D 200106477

650

27

Мягмар Энхчимэг

D 200106478

651

Бүжиг дэглээч багш 28

Алгаа Азбаяр

D200106479

652

29

Жигмиддорж Мөнхбаяр

D200106480

653

30

Намсрай Наранчимэг

D200106481

654

31

Батнасан Занданхүү

D200106482

655

32

Гочоосүрэн Номин

D200106483

656

Sponsor Documents


Recommended

No recommend documents

Or use your account on DocShare.tips

Hide

Forgot your password?

Or register your new account on DocShare.tips

Hide

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Back to log-in

Close